Multimédia az Oktatásban Konferencia 2018

2018. május 31. és június 2. között a XXIV. "Multimédia az oktatásban" nemzetközi konferencián vett részt három kollégánk: Forczek Erzsébet, Szűcs Mónika és Griechisch Erika. Forczek Erzsébet "Internet az egészségügyben", Szűcs Mónika pedig "Miért készítsünk e-learning tananyagot Biostatisztikából?" témában tartott előadást. Utóbbi előadásával Szűcs Mónika elnyerte "A multimédia alkalmazása a felsőoktatásban és a felnőttképzésben" szekció "legjobb előadása" díjat.

multimedia2018

A konferencián emellett számos hasznos előadás és tanulságos diszkusszió elhangzott a multimédiával támogatott elearning, tanulási élmény és a tanulási környezet módszertani, didaktikai és andragógiai kérdéseiről, de szólt előadás az otthoni 3D nyomtatásról, a GDPR és e-learning kapcsolatáról illetve a drónok használatának jogi szabályozásaról is.