Két díjat nyert Griechisch Erika a 2019-es Multimédia az Oktatásban Konferencián

2019. június 6. és 7. között a XXV. Multimédia az Oktatásban nemzetközi konferencián vett részt két kollégánk: Forczek Erzsébet és Griechisch Erika.

Griechisch Erika a Khan Academy otthon és az iskolában - magyarul témában tartott előadást, melyben bemutatta a Khan Academy platformot és a magyar fordítási munkálatokat. Előadásával elnyerte "A tanulási környezet technikai, technológiai változása/mLearning, eLearning és környezete" szekció legjobb előadása díjat. Emellett a Neumann János Számítógép-tudományi Társaság, Multimédia az Oktatásban Szakosztálya szakmai PhD pályázatán I. helyezést ért el "Online Signature Verification and Handwriting Classification" című doktori dolgozatával.

Ezúton is Gratulálunk!

MMO 2019 Erika